November 20, 2017
vdekje

vdekje

Ja e kujt është vajza që u gjet e vdekur sot në Prishtinë (Foto)

Kronika e zezë
Sot në rrethana të dyshimta është gjetur e vdekur një 34-vjeçare, për të cilën raportohet se është vajza e aktorit Çun Lajçi. Zyra për Informim në Policinë e ...
Read more Comments Off on Ja e kujt është vajza që u gjet e vdekur sot në Prishtinë (Foto)

Prishtinë, gjendet e vdekur një 32-vjeçare

Kronika e zezë
Në lagjen “Dardania” në Prishtinë është gjetur e vdekur një vajzë 32 vjeçare. Rastin e ka konfirmuar për ‘Indeksonline’, zyra për informim nga Policia e Kosovës, rajoni i ...
Read more Comments Off on Prishtinë, gjendet e vdekur një 32-vjeçare

Aksident në pistë, humb jetën skiatori francez (Foto)

Sport
Një aksident i rëndë është shënuar në pistën e skive në Kanada. Skiatori francez, David Poisson ka humbur jetën gjatë stërvitjes së të hënës në pistën e Nakiska. ...
Read more Comments Off on Aksident në pistë, humb jetën skiatori francez (Foto)

Gjendet i vdekur një 21-vjeçar

Kronika e zezë
Një 21-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Ngjarja në fjalë ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Durrësit, ku viktima është identifikuar si ...
Read more Comments Off on Gjendet i vdekur një 21-vjeçar

Antidepresivët shkaktojnë vdekje të hershme

Shëndetësi
Marrja e ilaçeve kundër depresionit mund të rrizë rrezikun e vdekjes së hershme. Sipas studiuesve njerëzit depresivë, që nuk kanë problem me zemrën, në qoftë se konsumojnë ilaçe ...
Read more 0

200 persona vdiqën nga testi bërthamor, Koreja e Veriut hedh poshtë pretendimet

Botë
Media shtetërore e Koresë së Veriut hodhi poshtë si dezinformata, raportin mediatik që testi i gjashtë bërthamor atje vrau shumë njerëz. Televizioni japonez ‘Asahi’ raportoi të enjten se ...
Read more 0

Gjendet një i vdekur në Gjilan

Kronika e zezë
Policia e Kosovës të shtunën ka gjetur një person të vdekur nga rajoni i Gjilanit. Policia njofton se një person i gjinisë mashkullore është gjendur i vdekur në ...
Read more 0

Kosovë: Numri i lindjeve më shumë se dyfishi i numrit të vdekjeve

Lajme
Sipas të dhënave të fundit të Agjencisë së Statistikave (ASK) numri i popullsisl së Kosovës është 1.783.531. Siç thuhet në raportin e ASK-së, gjithsejt numri i vdekjeve në ...
Read more 0

Një vdekje e dyshimtë në Gjilan

Kronika e zezë
Është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Gjilan. Sipas raportit policor, viktima mashkull dyshohet se në rrethana të panjohura ka qëlluar vetë veten me armë zjarri dhe ...
Read more 0

Vdes një burrë në Ferizaj

Kronika e zezë
Policia ka njoftuar sot përmes raportit 24 orësh se të martën një person i gjinisë mashkullore është rrëzuar në oborrin e shtëpisë së tij dhe ka ndërruar jetë. ...
Read more 0