Vajza 19 muajshe e çiftit të famshëm mbytet në pishinë

Vajza 19 muajshe e çiftit të famshëm mbytet në pishinë

Vajza e vogël, 19 muajshe e sikiatorit të njohur Bode ka gjetur vdekjen tragjike ditën e djeshme.

Lajmin e hidhur e kanë bërë publik prindërit e saj të cilët janë shfaqur të shkatërruar nga dhimbja.Skiatori i njohur Bode dhe bashkëshortja e tij Morgan kanë qenë të pranishëm në festën e fqinjëve gjatë fundjavës, ku e vogla Emeline u mbyt në pishinë.

“Ne jemi më shumë se të shkatërruar. Vajza jonë e vogël Emmy, vdiq dje. Asnjëherë nuk menduam se do të përjetonim një dhimbje si kjo.

Dashuria e saj, drita, shpirti i saj kurrë nuk do të harrohet. Vajza jonë e donte jetën. Familja jonë kërkon të respektohet privatësia gjatë kësaj dhimbje që po përjetojmë’ shkroi Bode në Instagram.

You may also like

Sipas të dhënave të fundit mësohet se sa shqiptarë jetojnë në Gjermani

Të dhënat e përpunuara të “Scan” të mundësuara