Lajçak në Qeveri, nis takimin me zëvendëskryeministrin Bislimi

Përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian, Miroslav Lajçak ka arritur në Qeveri.

Lajçak po zhvillon një takim me zëvendëskryministrin e parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi.

Takimi po mbahet me dyer te mbyllura ndërsa ende nuk ka njoftim nëse pas takimit do të ketë konferencë për media.

 

Të ngjajshme

AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika