November 14, 2018
kujtim shala

kujtim shala

Shala tregon pse u tërhoq projektligji

Kryesore Lajme
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala, duke komentuar deklaratat e kryeministrit Haradinaj për tërheqjen e marrëveshjes me Malin e Zi nga Qeveria Mustafa, ka thënë se ...
Read more Comments Off on Shala tregon pse u tërhoq projektligji

Seanca do të vazhdojë nesër

Kryesore Lajme
Kuvendi i Kosovës nesër do të vazhdojë seancën e radhës. Kështu vendosi kryesia e Kuvendit me shumicë votash në mbledhjen e mbajtur. Ka qenë shefi i grupit parlamentar ...
Read more Comments Off on Seanca do të vazhdojë nesër

Kujtim Shala: Kjo është historia e Stadiumit Nacional në Bërnicë

Lajme
Ish -Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, ka thënë se toka e përcaktuar për ndërtimin stadiumit Nacional Olimpik të Kosovës, në Bërnicë të Poshtme, është pronë ...
Read more 0

Shala: Nuk e kemi në rend dite diskutimin për programin e Qeverisë

Kryesore Lajme
Deputeti i LDK-së, Kujtim Shala, tha se sot nuk ka qenë në rend të ditës të diskutohet rreth programit qeverisës, por ne kemi kërkuar debat për  parimeet ose ...
Read more 0

Kujtim Shala tallet keq me Kosovën

Sport
Federata e Kroacisë i ka ftuar si mysafirë specialë për ndeshjen Kroaci – Kosovë, Ardian Koznikun dhe Kujtim Shalën. Ky i fundit ka dhënë një intervistë të shkurtër ...
Read more 0