Etiketë: Kosovë

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti për sot

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të ...

Page 2 of 245 1 2 3 245
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika